Dron DJI

Dron DJI

Wyposażenie

Opis

Oferuję profesjonalne usługi dronem DJI.
Jestem pilotem drona posiadającym uprawnienia w kategorii otwartej (A1-A3) jak również w szczególnej ( NSTS-05, NSTS-06) nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, a także posiadam ubezpieczenie OC, by móc wykonywać operacje powietrzne.

Oferuję różnego rodzaju inspekcje dronem, dzięki któremu mamy oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Inspekcja termowizyjna dronem pozwala na zobrazowanie całego obiektu, a nie wyłącznie jego fragmentu (jak w przypadku tradycyjnej inspekcji z ziemi).

Dron z kamerą termowizyjną to idealny przyrząd mogący dokładnie i szybko wskazać rozkład temperatur na badanej powierzchni obiektów wykorzystując emitowane przez nie promieniowanie podczerwone.
Dron pozwala na inspekcje trudno dostępnych miejsc oraz detekcje rożnego rodzaju uszkodzeń, awarii oraz nieszczelności.
Wykonuję loty dronem DJI MAvic 3 Thermal, którym w bezdotykowy sposób wskaże nawet najmniejsze anomalie, co może mieć duży wpływ na Twoje oszczędności i bezpieczeństwo. DJI Mavic 3 Thermal to rewolucyjne rozwiązanie dla branży dronów inspekcyjnych, dzięki swojej zaawansowanej kamerze termowizyjnej o rozdzielczości 640×512. Na obecną chwilę to największa matryca na rynku

Drona z kamerą termowizyjna można wykorzystać w:
•⁠ ⁠Inspekcjach instalacji i farm fotowoltaicznych,
•⁠ ⁠Inspekcjach turbin i elektrowni wiatrowych
•⁠ ⁠Inspekcjach termicznych budynków,
•⁠ ⁠Inspekcjach linii energetycznych,
•⁠ ⁠Inspekcjach instalacji grzewczych,
•⁠ ⁠Inspekcjach w rolnictwie
•⁠ ⁠Poszukiwaniach i akcjach ratowniczych ludzi i zwierząt.

Kontrola termowizyjna – Instalacje Fotowoltaiki.
Stosując techniki lotnicze przy pomocy drona możemy szybko i bezpiecznie dotrzeć do każdego miejsca instalacji fotowoltaicznej. Dokonując inspekcji rozległych przestrzeni dużych farm, wysokich, trudno dostępnych i niebezpiecznych dachów, wymiernie ograniczamy koszty eksploatacji.

Termowizja – Budownictwo
Termowizja w budownictwie dostarcza informacji o jakości wykonania i szczelności izolacji cieplnej budynków; ścian i dachów, ale także poprawności osadzania stolarki, wykrywania wad ogrzewania podłogowego, niedrożności instalacji grzewczych itp. Wykonujemy również badania termowizyjne wykrywające mostki termiczne.

Cena usługi ustalana indywidualnie z każdym klientem.

Mogę wystawić fakturę VAT.

Zapraszam do kontaktu.

Krystian

Koszt wynajęcia

/zł za miesiąc
Odbiór *
Zwrot *
Imię i nazwisko *
Email *
Telefon *
Treść zapytania

Ważne informacje

Depozyt

Wypożyczalnia samochodów ma obowiązek wpłacić kaucję w wysokości 1000 zł przy odbiorze samochodu. Kaucja zostanie zwrócona po zakończeniu umowy najmu, jeśli zostaną spełnione wszystkie warunki.

Kilometry

Twój wynajem obejmuje nieograniczoną liczbę bezpłatnych kilometrów.

Wymagania wieku

Minimalny wiek wynajmu tego samochodu to 18 lat.

Odbiór samochodu

Wymagany jest paszport lub dowód osobisty.
Jeśli krajowe prawo jazdy nie jest wydrukowane w języku angielskim, wymagane jest międzynarodowe prawo jazdy.

Metody płatności

Przy odbiorze samochodu główny kierowca musi posiadać kartę kredytową wystawioną na swoje nazwisko. Na karcie musi znajdować się wystarczająca ilość środków na pokrycie kwoty udziału własnego/zaliczki (która zostanie zablokowana na karcie na czas wynajmu).

Przyjmujemy płatność gotówką i kartą.

Ubezpieczenie

Zakres ubezpieczenia

Zwolnienie z odpowiedzialności za szkody kolizyjne (CDW): obejmuje 20% podatku; Nadwyżka 1205 PLN.

Zrzeczenie się kradzieży (TW): Zawiera 20% podatku; Nadwyżka 1205 GBP

Ochrona przed odpowiedzialnością cywilną (TP): Zawiera 20% podatku; Maksymalny zasięg nieograniczony.

Nadwyżka odpowiedzialności to kwota określona przez wypożyczalnię samochodów, za którą możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności w przypadku uszkodzenia/kradzieży pojazdu. Uszkodzenie lub utrata opon, szyb przednich, szyb i podwozia może nie być objęte CDW (ubezpieczeniem od kolizji). Skontaktuj się z agentem wynajmu w biurze.

Jeśli wykupisz ubezpieczenie kwoty dodatkowej od strony trzeciej, główny kierowca będzie musiał przedstawić swoją kartę kredytową w punkcie wynajmu, aby agent wynajmujący samochód mógł autoryzować kaucję.

Breakdown assistance

Includes 20% tax

× Jak możemy Tobie pomóc?